Psycholog do domu dla Dorosłych

Wszyscy doskonale wiemy, jak „trudno” wybrać się do psychologa, rozwiązać problemy rodzinne albo jak zmotywować kogoś do terapii.

OSOBA POTRZEBUJĄCA POMOCY ma wreszcie możliwość otrzymania jej w miejscu dla niej najbardziej bezpiecznym - we WŁASNYM DOMU, zmniejszając konieczność przezwyciężenia własnych lęków i obaw, które towarzyszą w wizycie w gabinecie psychologicznym, czy poradni.

Ma to ogromne znaczenie w przypadku ludzi, którym najbliższe osoby z otoczenia chcą pomóc, namówić na poradę u specjalisty, jednak taki pomysł spotyka się z dezaprobatą. W wielu przypadkach sam fakt wizyty w gabinecie psychologicznym wywołuje niechęć, a zatem brak możliwości skutecznej pomocy. Zamówienie wizyty PSYCHOLOGA DO DOMU gwarantuje anonimowość spotkania, a tym samym daje możliwość udzielenia specjalistycznego wsparcia osobie potrzebującej.

W koncepcji PSYCHOLOGA DO DOMU, pojawiający się w domu rodzinnym SPECJALISTA, prowadzący serdeczną i ciepłą rozmowę, staje się zdecydowanie szybciej powiernikiem pacjenta. Zdobywa jego zaufanie. Psycholog jest w stanie zdecydowanie szybciej – po kilku spotkaniach, ocenić stan psychiczny pacjenta, przeprowadzić wstępną diagnozę i pokierować jego dalszą terapią.

POMOC PSYCHOLOGA TYCZY SIĘ WSZELKICH PROBLEMÓW RODZINNYCH JAK I INDYWIDUALNYCH.

Program PSYCHOLOG DO DOMU jest również idealny dla osób, które NIE DYSPONUJĄ CZASEM na długotrwałe wizyty w gabinetach czy poradniach psychologicznych, a jedynym rozwiązaniem jest wizyta specjalisty w miejscu zamieszkania.

GDZIE NASZ PSYCHOLOG MOŻE DOJECHAĆ?

Kielce, Kraków, Katowice, Warszawa, Łódź, Lublin i okolice miast

JAK ZAMÓWIĆ WIZYTĘ SPECJALISTY DO DOMU?

  • Zadzwoń 536 17 17 82 lub wyślij maila: kontakt@aru.org.pl i opisz swoje oczekiwania oraz podaj adres wizyty
  • Oferujemy szybkie terminy oczekiwania (do 3 dni roboczych), następnie dokonamy rezerwacji i wycenimy koszt wizyty w zależności od częstotliwości spotkań z Twoim dzieckiem
  • Uregulowanie opłat odbywa się wyłącznie poprzez wpłaty na konto bankowe Akademii Rozwoju Umysłu przed każdą wizytą specjalisty ING BANK ŚLĄSKI 98 1050 1416 1000 0097 2684 8709
  • Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie otrzymujesz, mailowo bądź telefonicznie, informację potwierdzającą wizytę naszego metodyka
  • Wysokość opłat znajduje się w zakładce CENNIK.